КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ

На кожному виробничому процесі впроваджено світові практики контролю якості.

 

Autostrada приділяє особливу увагу якості робіт. Її забезпечують інженери технічного нагляду з досвідом роботи в найбільших міжнародних компаніях.

 

Окрім цього в компанії створено лабораторний комплекс, аналогів якого немає в Україні, що дозволяє впроваджувати системний підхід до підвищення якісних показників та довговічності дорожнього одягу та мостових конструкцій.

 

Він складається з:

 

• пересувних лабораторій (на базі яких безпосередньо на об’єктах будівництва виконуються всі основні випробування, необхідні при виконанні будівельних робіт);

 

• центральної лабораторії (на базі якої ведеться робота по впровадженню світових методик по визначенню фундаментальних властивостей матеріалів, які використовуються при будівництві мостів і доріг, в умовах їх експлуатації);

 

• мобільних лабораторій – за допомогою яких виконується моніторинг дорожніх робіт та постійна комплексна діагностика автомобільних доріг.

 

Унікальна Центральна та сертифіковані лабораторії на виробничих базах оснащені найсучаснішим обладнанням від Matest, Testing AG, HMP, Silverson, ULAB, RadialTec.

 

Autostrada має спеціальні сертифіковані лабораторії, відповідно до вимог ДСТУ ISO 10012:2005. Це дозволяє здійснювати постійний моніторинг стану сировини.

 

Вхідний контроль матеріалів та виробів, які закуповуються

Завдяки використанню сучасного обладнання, перевіреної сировини та моніторингу якості готової продукції, ми гарантуємо, що наш продукт відповідає вимогам міцності, стиранності, водопоглинання, морозостійкості та звукопоглинання.

 

Контроль виготовлення асфальтобетонної суміші

Якість асфальтобетонних сумішей контролюється щонайменше двічі на добу кожні 600 т. згідно з ДСТУ Б В.2.7-319:2016 на відповідність вимогам ДСТУ Б В.2.7-119:2011 «Суміші асфальтобетонні та асфальтобетон дорожній та аеродромний» та ДСТУ БВ.2.7-127:2015 «Суміші асфальтобетонні і асфальтобетон щебенево-мастикові».

 

Контроль якості укладання та ущільнення асфальтобетону

Укладання та ущільнення асфальтобетонної суміші та якості асфальтобетону в покритті контролюють шляхом відбору кернів у порядку, що передбачений ДБН В.2.3-4. Висновки щодо кожного зразка проб фіксуються в протоколах, які надаються Службам відновлення та розвитку інфраструктури в областях. Служби паралельно проводять незалежну експертизу дорожнього покриття.

 

Постійний геодезичний контроль

 

Контроль на кожному етапі виробництва

Ми здійснюємо контроль якості у власних лабораторіях від початку виготовлення асфальтобетонної суміші до здачі готової дороги

 

Стандарти якості

Autostrada дотримується усіх європейських вимог до якості, державних стандартів та будівельних норм і гарантує виконання робіт на найвищому рівні, що підтверджують сертифікати.