КОМАНДА

У компанії працюють понад 5000 працівників, які є вузькопрофільними спеціалістами мостового та дорожнього будівництва

Досвід

Професіоналізм

Інноваційність

Ключові посади обіймають фахівці, які показали високу майстерність на складних проєктах по всій Україні: в будівництві розв’язок, злітних смуг, автострад.

Наші працівники вивчають інноваційні підходи у будівництві доріг, обмінюються досвідом з іноземними партнерами. Це дає можливість виконувати дорожні роботи найвищої складності.

ВЛАДИСЛАВ ДЕМИДЕНКО

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР

Досвід в дорожньо-будівельній галузі понад 15 років. Тривалий час займав керівні посади у сфері державного управління. Має велику експертність у реалізації масштабних будівельних проектів. Управляв проектами з капітального ремонту дороги міжнародного значення М-30, доріг державного значення Н-16, Н-08, реконструкції дамби через Дніпро - складного транспортного комплексу довжиною 13 км на автомобільній дорозі Н-16 (Черкаси), будівництвом лівобережної розв’язки Дарницького мосту, відновленням зруйнованого мосту через Десну в Чернігові, спорудженням одного з найдовших тимчасових мостів в Україні через річку Прут.

ЮРІЙ ЦИГАНОК

ЗАСТУПНИК ГЕНЕРАЛЬНОГО ДИРЕКТОРА З МОСТОВОГО ТА ПРОМИСЛОВОГО БУДІВНИЦТВА

30 років досвіду в будівельній галузі. Понад 20 років працював у топ-менеджменті глобальних мостобудівних компаній в Україні так за кордоном. З 2008 по 2014 - голова правління ПАТ “Мостобуд” - генпідрядника з будівництва великих та позакласових мостів, причалів на морі. Реалізував такі будівельні проекти, як спорудження Подільсько-Воскресенського мостового переходу (Київ), Запорізького мосту через Дніпро, Дарницького залізнично-автомобільного мосту (Київ), 8 об’єктів на автодорогах державного значення в рамках проекту ЄБРР та ін. Має успішні кейси управління масштабними проектами, впровадження строгих стандартів і забезпечення високої якості робіт.

ЮРІЙ ШУПІК

ДИРЕКТОР МОСТОВОГО БУДІВНИЦТВА

Досвід роботи у сфері мостового будівництва понад 30 років. Тривалий час працював генеральним директором мостобудівельного підприємства “МОСТРОСТРОЙ”, яке реалізувало наймасштабніші об’єкти по всій країні. Керував проектами різної складності як в Україні, так і за кордоном. Брав участь у реалізації таких великих будівельних проектів, як Дарницький залізнично-автомобільний міст у Києві, Подільсько-Воскресенський мостовий перехід у Києві, автомобільний міст через Дніпро у Запоріжжі, міст через Дніпро у місті Кам’янське.

ОЛЕГ ГНАТЮК

ДИРЕКТОР ДОРОЖНЬОГО БУДІВНИЦТВА

Досвід роботи в дорожньо-будівельній галузі – 25 років. Очолював проекти з капітального ремонту автошляхів міжнародного значення "Харків-Перещепине", "Київ-Харків", автомагістралі "Київ-Одеса". Брав участь у реалізації проектів з реконструкції злітно-посадкових смуг аеропорту “Київ” (Жуляни), який передбачав підвищення класу аеродрому. За період роботи в групі компаній Autostrada реалізував понад 300 масштабних будівельних проектів. Під його керівництвом компанія відбудувала понад 2000 км доріг.

АКІМ ХОХЛОВ

ДИРЕКТОР ПРОМИСЛОВОГО БУДІВНИЦТВА

Понад 15 років досвіду в промисловому будівництві. Керував будівельними проектами в Україні та за кордоном. Має високу експертизу та досвід у реалізації найскладніших проектних рішень, зокрема, Дністровської ГАЕС, залізорудної шахти “Тернівська” (Кривий Ріг), Бортницької станції аерації (Київ). Управляв проектом зі спорудження гідроелектростанції “Зоті-ГЄС” (Грузія). Реалізовував проєкти з будівництва станцій київського метрополітену “Деміївська”, “Голосіївська”, “ВДНГ”, “Васильківська”, “Іподром”, “Теремки”.

АНАТОЛІЙ ВАКАР

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР ВИРОБНИЧОЇ КОМПАНІЇ

У дорожньо-будівельній сфері понад 40 років. З 1979 по 2010 рік працював у ВАТ "Південьзахідшляхбуд" - найбільшій будівельній компанії, яка збудувала ключові дорожні об’єкти країни, зокрема автомагістраль “Київ-Одеса”. Має великий досвід роботи на керівних посадах у сфері державного управління. Очолював управління транспорту, був директором департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури Вінницької обласної державної адміністрації. Під його керівництвом було збудовано ключові дорожні об’єкти групи компаній Autostrada.

ДМИТРО ХОДАКОВСЬКИЙ

ДИРЕКТОР ТОРГОВОГО ДОМУ

У сфері закупівель понад 10 років. Має успішний досвід в ТОП-менеджменті великих операційних компаній, зокрема у ТОВ “ДТЕК енерго”. Впроваджував систему відкритих тендерів, комплексну систему compliance постачальників і ділових партнерів, націлену на забезпечення найвищого рівня прозорості ведення бізнесу. Очолює напрямок із забезпечення матеріалами всіх виробничих ланцюгів Групи компаній “Автострада”.

ЛЕОНІД РИБІЦЬКИЙ

ДИРЕКТОР ПРОЕКТНОГО ІНСТИТУТУ

Кандидат технічних наук (PhD), провідний інженер-проектувальник, має кваліфікаційний сертифікат СС3, аудитор безпеки дорожнього руху. Протягом 20-ти років працював у дорожньому секторі, пов’язаному з діагностикою стану автомобільних доріг та розробки проектів розвитку дорожнього господарства. Автор понад 100 окремих розділів проектів будівництва. Має 24 наукових публікації в спеціалізованих виданнях з питань експлуатації та стану доріг, розробив 7 нормативних документів. Брав участь у проектуванні понад 50 об’єктів різної складності. Зокрема: у будівництві Великої кільцевої автомобільної дороги навколо Києва, реконструкції автомобільної дороги міжнародного значення М-03, будівництві мосту через річку Десна біля Чернігова та багатьох інших.