Засновник Максим Шкіль

creator

Максим Шкіль — український підприємець, засновник та CEO холдингу MS Capital

"Сьогодні всі ми об'єднані однією великою надметою - Перемогою України, тому понад 1,37 млрд грн MS Capital перерахував на потреби підрозділів ЗСУ. З початку повномасштабної війни холдинг сплатив понад 2,5 млрд грн податків. Ми зберегли тисячі робочих місць, щоденно виконуємо завдання, пов’язані з підвищенням обороноздатності країни. Усе це – наш внесок у майбутню Перемогу”

Місце народження. Освіта

Максим Шкіль народився 19 серпня 1983 року у Львові. У підприємця три вищі освіти, ступінь кандидата юридичних наук.

Усі компанії заснував з нуля. Сьогодні вони мають потужні матеріально-технічні бази, професійні команди і є одними з лідерів у своїх сферах. Компанії забезпечують понад 6 тисяч робочих місць по всій країні, щорічно сплачують понад 1 млрд гривень податків та проходять фінансовий аудит за міжнародними стандартами.

 

Активи

Свій бізнес Максим Шкіль розпочав у 2006 році з запуску роботи Бехівського гранітного кар'єру спільно з іноземними інвесторами. В основні фонди якого іноземні партнери проінвестували понад 20 мільйонів євро.

Було реалізовано інвестиційну програму, в результаті якої оновлено парк спеціалізованої кар'єрної техніки та матеріально-технічну базу. Сьогодні БГК — один із лідерів із виробництва якісної щебеневої продукції. Кар'єр виробляє понад 2 млн тонн готового продукту на рік і відвантажує понад 100 вагонів на добу.

 

У 2011 році підприємець заснував «Першу логістичну компанію», яка спеціалізується на перевезенні зерна залізничним транспортом. Компанія володіє власним парком вагонів із понад 600 одиниць, зокрема інноваційними вагонами-хоперами та напіввагонами. Сьогодні ПЛК займає провідні позиції на ринку перевезень зернових культур в Україні, має представництва у всіх регіонах. Серед партнерів Першої логістичної — найбільші трейдери України.

 

У 2015 році Максим Шкіль набув корпоративних прав компанії «Audi Центр Одеса Південь». Через рік побудовано та введено в експлуатацію найбільший в Україні дилерський центр Audi, який також став першим дилерським центром у концепції Audi Sport. Центр займає 25% ринку серед дилерів Audi в Україні.

 

У 2016 році підприємець заснував Групу компаній Autostrada, яка є лідером інфраструктурного будівництва України. Autostrada спеціалізується на мостобудуванні, дорожньому будівництві, промисловому будівництві, має власний проєктний інститут.

 

Компанія має парк техніки від провідних світових виробників у складі 3000 одиниць, а в команді працює понад 5000 співробітників. Autostrada має потужні власні виробничі ланцюги, що забезпечують замкнутий цикл виробництва. З перших днів заснування в групі компаній впроваджено міжнародний контроль якості кожного виробничого процесу - від вхідного контролю сировини до супутньої інфраструктури об'єктів будівництва.

 

У 2019 році для ефективного управління групою компаній Максим Шкіль створив холдинг «MS Capital».

 

У 2020 році холдинг засновує «Прилуцьку аграрну компанію» та інвестує кошти в купівлю елеватора та корпоративних прав компанії «Курс-Агро», яка займається вирощуванням сільськогосподарських культур у Полтавській та Чернігівській областях. Завдяки високопродуктивній організації процесів та сучасній техніці підприємства мають одні з найвищих показників урожайності в регіоні.

 

Допомога ЗСУ

З початку повномасштабного вторгнення підприємець систематично допомагає Збройним Силам України. Станом на червень 2023 року на допомогу ЗСУ виділено понад 1 млрд грн. Зокрема, на постійній основі забезпечуються потреби: сил логістики ЗСУ, Повітряного командування «Центр», 3-ї окремої штурмової бригади ЗСУ, 38-ї окремої бригади морської піхоти, 59 окремої мотопіхотної бригади, бригади НГУ Азов, бригади НГУ Хартія, патронатної служби Азова та інших військових підрозділів.

 

Громадська діяльність

Максим Шкіль очолює Комітет з питань інфраструктури Федерації роботодавців України та бере активну участь у роботі бізнес-асоціацій.

 

Благодійність

Максим Шкіль вже понад 10 років займається благодійністю, допомагає дітям, які позбавлені батьківського піклування та опинилися у складних життєвих ситуаціях. Крім того, бізнесмен підтримує спортивні ініціативи у вільній боротьбі та стронгмені.

 

Хобі

Серед спортивних захоплень підприємця тренування з боксу та кросфіту, а також більярд.

 

Сім'я

Одружений, виховує двох доньок.

До холдингу Максима Шкіля MS Capital входять: